به سایت نمایندگی رسمی سونی(شرکت مهندسی اگنش)خوش آمدید.

معرفی مچ بندهای هوشمند سونی

  • خانه
  • وبلاگ اگنش
  • معرفی مچ بندهای هوشمند سونی
مچ بندهای نمایندگی سونی در مشهد

معرفی مچ بندهای هوشمند سونی

مچ بند هوشمند (دستبندهای هوشمند)، گجت الکترونیکی هستند که این روزها محبوبیت ویژه ای در جهان پیدا کرده اند. هر روزه مدل های متنوعی از کمپانی سونی راهی بازار می شود. اگر به دنبال آشنایی با مچ بند هوشمند سونی ، کارآیی آن و خرید بهترین مدل دستبندهای هوشمند هستید با ما همراه باشید. مچ بندهای سونی با هدف کمک به سلامتی خریداران آن راهی بازار شدند.

مچ بند و ساعت هوشمند Sony Talk SWR30

نمایندگی_تعمیرات_سونی_مشهد_مچ بند

مچ بند هوشمند SWR30 که توسط شرکت «سونی» (Sony) تولید شده، مکالمه‌ی افراد را در هرمکانی به روشی ساده، امکان‌پذیر ساخته است. این مچ‌بند قابلیت مکالمه دارد؛ به این معنی که با برقراری ارتباط با گوشی هوشمند می‌‌توان بدون مراجعه به گوشی تلفن همراه به تماس‌های دریافتی پاسخ داد. همچنین این مچ‌بند دارای صفحه نمایش لمسی است که دسترسی آن را به آیکون‌ها بسیار آسان‌تر می‌سازد. برای برقراری ارتباط SWR30 با گوشی هوشمند، باید نرم‌افزار آن با سیستم‌عامل گوشی هوشمند سازگار باشد. مچ‌بند هوشمند SWR30، سیستم‌عامل‌ اندروید 4.4 به بالا را پشتیبانی می‌کند. این محصول دارای حسگر شتاب‌سنج است که از این طریق می‌تواند تعداد گام‌های برداشته شده‌ی فرد در طول روز را محاسبه کند. این ویژگی برای سنجش میزان فعالیت فرد در طول روز، قابلیتی مناسب است. SWR30 با گواهینامه‌ی IP68 پشتیبانی می‌شود؛ بدین معنی که در مقابل گرد و غبار مقاومت کامل دارد و در صورت غوطه‌ور بودن در آب تا عمق 1.5 متر، آسیبی به آن نمی‌رسد. اعلان شبکه‌های اجتماعی، نمایش پیام‌های متنی، مشاهده‌ی تماس‌های دریافتی و پاسخ یا رد تماس‌های دریافتی نیز از دیگر ویژگی‌های این محصول است. باتری SWR30 در صورت استفاده‌ی ناپیوسته 3 روز و در صورت استفاده‌ی پیوسته 1 روز طول عمر دارد.

ویژگی ها


• مچ بند و ساعت هوشمند Sony Talk SWR30
• برند Sony
• قابلیت مکالمه بدون مراجعه به گوشی موبایل
• دارای صفحه نمایش لمسی
• سیستم‌عامل‌ اندروید 4.4 به بالا
• دارای حسگر شتاب‌سنج
• قابلیت شمارش گام
• مقاومت در مقابل گرد و غبار
• ضد آب تا عمق 1.5 متر
• نمایش اعلان شبکه‌های اجتماعی
• نمایش پیام‌های متنی
• مشاهده‌ی تماس‌های دریافتی و پاسخ یا رد تماس‌های دریافتی
• قابلیت استفاده تا 24 ساعت با یکبار شارژ

برای خرید این محصول کلیک نمایید.

مچ بند هوشمند سونی مدل اس دبلیو آر 12 ( SWR12 SmartBand )

نمایندگی_تعمیرات_سونی_مشهد_مچ بند_سونی

سنجش دقیق ضربان قلب، یکی از ویژگی‌هایی است که افراد به هنگام خرید یک مچ‌بند هوشمند در نظر می‌گیرند. با استفاده از این قابلیت، می‌توان به بررسی دقیق میزان خواب یا آرامش افراد پرداخت. مچ‌بند«SWR 12» یکی دیگر از گجت‌های پوشیدنی شرکت «سونی» (Sony) است که این قابلیت را به‌خوبی فراهم می‌کند. برای این دستگاه، حسگر دقیق ضربان قلب در نظر گرفته شده است که غیر از اندازه‌گیری میزان ضربان قلب، می‌توان با استفاده از آن به میزان دقیقی، مدت‌زمان بیداری و خواب را تشخیص داد. از دیگر قابلیت‌های این مدل می‌توان به حسگر شتاب‌سنج آن اشاره کرد که با استفاده از این حسگر، میزان گام‌های افراد به‌راحتی محاسبه می‌شود. مقاومت بالای مچ‌بند SWR 12 در برابر گردوغبار و غوطه‌ورشدن در آب تا عمق یک متر، امکان استفاده‌ی آن را در شرایط جوی مختلف، زیر دوش یا حتی به هنگام شناکردن مناسب می‌سازد. از آنجایی که برخی مچ‌بندها صفحه‌نمایش برای نمایش اطلاعات اندازه‌گیری‌شده ندارند، باید تمام اطلاعات به گوشی هوشمند ارسال شود؛ بنابراین یکی دیگر از نکات مهمی که باید به هنگام خرید مچ‌بند هوشمند در نظر گرفت، سازگاری آن با سیستم‌عامل‌های مختلف است. SWR 12 با سیستم‌عامل اندروید 4.4 و iOS 8.2 به بالا سازگار است. این اتصال از طریق بلوتوث ارسال می‌شود. اعلان شبکه‌های اجتماعی، مشاهده‌ی تماس‌های دریافتی، شمارش گام و امکان تنظیم هشدار برای بیدارشدن در زمان معین از دیگر ویژگی‌های این مدل است. شارژکردن این دستگاه بسیار آسان است. هسته‌ی داخلی این مچ‌بند را می‌توان به‌راحتی جدا و کابل USB را به آن متصل کرد. به این ترتیب با اتصال این کابل USB به پورت کامپیوتر، می‌توان آن را راه‌انداخت. آنچه در مورد باتری این دستگاه می‌توان گفت، طول‌عمر دو روزه‌ی آن است و اگر تنها حسگر ضربان قلب آن فعال باشد، طول‌عمر باتری آن به پنج روز افزایش می‌یابد که در مقایسه با مدل قدیمی‌ترش مدت‌زمان بیشتری است. برای نمایش اطلاعات اندازه‌گیری‌شده باید یک نرم‌افزار مربوط به آن روی گوشی هوشمند نصب شود. LifeLoge نرم‌افزاری است که تمام اطلاعات اندازه‌گیری‌شده‌ی مربوط به SWR 12، از قبیل میزان خواب، بیداری، زمان بیدارشدن، تعداد گام‌ها، میزان استرس در آن نمایش داده می‌شود. مچ‌بند SWR 12 دارای باتری با طول‌عمر دو روز، امکان شمارش گام، اعلام تماس‌های دریافتی، امکان تنظیم هشدار، امکان اعلام پیام‌های دریافتی، مقاومت کامل در برابر گردوغبار و آب تا عمق یک متر، امکان شارژشدن از طریق پورت USB و سازگاری با سیستم‌عامل اندروید 4.4 و iOS 8.2 به بالاست.

برای خرید این محصول کلیک نمایید.

مچ بند هوشمند سونی مدل تاک اس دبلیو آر 30
Talk SWR30 SmartBand :

نمایندگی_نعمیرات_سونی_در_مشهد_ساعتهای_مچی

هرچند که گوشی‌های هوشمند در زمان ظهور خود نیاز بسیاری از افراد را به مکالمه در هر مکانی مرتفع ساختند، اما به مرور افراد به دنبال وسیله‌ای بودند که این کار را به‌شیوه‌ای آسان‌تر انجام دهد. مچ بند هوشمند SWR30 که توسط شرکت «سونی» (Sony) تولید شده، مکالمه‌ی افراد را در هرمکانی به روشی ساده، امکان‌پذیر ساخته است. این مچ‌بند قابلیت مکالمه دارد؛ به این معنی که با برقراری ارتباط با گوشی هوشمند می‌‌توان بدون مراجعه به گوشی تلفن همراه به تماس‌های دریافتی پاسخ داد. همچنین این مچ‌بند دارای صفحه نمایش لمسی است که دسترسی آن را به آیکون‌ها بسیار آسان‌تر می‌سازد. برای برقراری ارتباط SWR30 با گوشی هوشمند، باید نرم‌افزار آن با سیستم‌عامل گوشی هوشمند سازگار باشد. مچ‌بند هوشمند SWR30، سیستم‌عامل‌ اندروید 4.4 به بالا را پشتیبانی می‌کند. این محصول دارای حسگر شتاب‌سنج است که از این طریق می‌تواند تعداد گام‌های برداشته شده‌ی فرد در طول روز را محاسبه کند. این ویژگی برای سنجش میزان فعالیت فرد در طول روز، قابلیتی مناسب است. SWR30 با گواهینامه‌ی IP68 پشتیبانی می‌شود؛ بدین معنی که در مقابل گرد و غبار مقاومت کامل دارد و در صورت غوطه‌ور بودن در آب تا عمق 1.5 متر، آسیبی به آن نمی‌رسد. اعلان شبکه‌های اجتماعی، نمایش پیام‌های متنی، مشاهده‌ی تماس‌های دریافتی و پاسخ یا رد تماس‌های دریافتی نیز از دیگر ویژگی‌های این محصول است. باتری SWR30 در صورت استفاده‌ی ناپیوسته 3 روز و در صورت استفاده‌ی پیوسته 1 روز طول عمر دارد. مچ‌بند هوشمند SWR30 دارای قابلیت مکالمه، اعلان شبکه‌های اجتماعی، نمایش پیام‌های متنی، مشاهده‌ی تماس‌های دریافتی، پاسخ یا رد تماس‌های دریافتی، مقاومت در برابر آب و گرد و غبار و سازگاری با سیستم‌عامل اندروید 4.4 است.

برای خرید این محصول کلیک نمایید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *