به سایت نمایندگی رسمی سونی(شرکت مهندسی اگنش)خوش آمدید.

چه کنیم تا تلویزیون ما خراب نشود ؟

تلویزیون های سونی همیشه نیاز به تعمیرات ندارند. بلکه بسیاری از مشکلات تلویزیون ها را میتوانید خودتان به راحتی و بدون نیاز به مراجعه به مراکز تعمیرات و نمایندگی برطرف کنید. این مشکلات آن دسته از ایراداتی هستند که معمولا با مراجعه به منو تنظیمات تلویزیون سونی به راحتی برطرف می شوند و نیازی به مراجعه حضوری به مرکز تعمیرات و نمایندگی نیست.
تنظیمات پیش فرض در بسیاری از تلویزیون های سونی همیشه بهترین تصویر را ارائه نمی دهند و ممکن است شما را به اشتباه به سمت مراکز تعمیرات و نمایندگی سوق دهند، به ویژه زمانی را در نظر بگیرید که هر منبع تصویری (کابل آنتن هوایی، پخش کننده DVD، پخش کننده ویدیو تیپ، کنسول بازی، گیرنده ماهواره) به احتمال زیاد دارای تنظیمات ایده آل خود است که قابل اجرا است. در اینجا به راحتی چند مشکل رایج تصویر در حوزه تعمیرات را برطرف می کنیم و بعد از آن به مبحث تعمیرات تخصصی تلویزیون های سونی می پردازیم.

1. رفع مشکل عکس فشرده، کشیده یا بریده شده درتصویر تلویزیون را چگونه برطرف کنیم؟

تعمیرات-تلویزیون-سونی-رفع مشکلات-تلویزیون-نمایندگی-تعمیرات-سونی-در-مشهد


آیا تا به حال هنگام تماشا کردن فیلم تلویزیون فکر کرده اید که تصویر کمی کوچک یا کشیده به نظر می رسد؟ شاید ظاهرافراد در تصویر تلویزیون شما به هم ریخته به نظر برسند، یا شاید قسمت هایی از تصویر تلویزیون به نظر می رسد که از حاشیه صفحه ناپدید شده اند. در این زمان شاید فکر کنید نیاز به مراجعه به مرکز نمایندگی تعمیرات سونی دارید و احتمالا این مشکل رایج در بسیاری از تلویزیون LCD (ال سی دی) یا LED (ال ای دی) است و مشکلی است که می توانید به راحتی آن را با مراجعه به منوی تنظیمات تلویزیون سونی خود برطرف کنید.
اندازه تصویرتلویزیون تنظیماتی است که در تلویزیون های مختلف سونی نام های متفاوتی دارند، اما همه آنها یک کار را انجام می دهند. نحوه نمایش سیگنال تصویری تلویزیون سونی به صورت هندسی بر روی صفحه تأثیر می گذارد. در حالت ایده آل، تصویر پیکسل به پیکسل در تلویزیون ترسیم می شود، اما همیشه اینطور نیست. گاهی اوقات نسبت تصویر خاموش است و باعث می شود تصویر LCD (ال سی دی) یا LED (ال ای دی) شما کشیده یا بریده شود. در مواقع دیگر تلویزیون سونی لبه تصویر را برش می دهد تا با فرمت های پخش متناسب باشد. هنگامی که این اتفاق می افتد، باید اندازه تصویر را ثابت کنید.
تنظیم اندازه تصویر را می توان به عنوان بزرگنمایی، عریض، نسبت ابعاد یا حتی فقط تصویر (Zoom, Wide, Aspect Ratio, simply just Picture) نیز نام برد. منوی تنظیمات تلویزیون LCD (ال سی دی) یا LED (ال ای دی) خود را برای مواردی که شبیه به یکی از این اصطلاحات است بررسی کنید. اگر مطمئن نیستید که انتخاب درستی است، در تنظیمات تلویزیون خود گزینه های موجود را بررسی کنید و به دنبال زوم، کشش، عرض، یا 16: 9 بگردید،
(Zoom, Stretch, Wide, or 16:9)
برای هر سیستم بازی مدرن، مرکز رسانه، جعبه کابل یا رایانه ای(media hub, cable box, or computer) که خروجی با وضوح بالا داشته باشد، اگر می خواهید تلویزیون سونی شما سیگنال پیکسل به پیکسل را نمایش دهد. در منوی تلویزیون Picture Size ، Direct یا Just-Fit را انتخاب کنید. این به تلویزیون شما می گوید که هر ویدئویی را که از دستگاه متصل به شما دریافت می کند، بدون کشش یا برش چیزی دیگر نشان دهد. این گزینه ساده می تواند هرگونه مشکل در سایز تصویر تلویزیون را که هنگام تماشای تلویزیون مشاهده می کنید برطرف کند و شما را از مراجعه به مرکز تعمیرات و نمایندگی تلویزیون سونی بی نیاز میکند.
اگر حالت پیکسل به پیکسل کمکی نمی کند (مخصوصاً اگر از منبع قدیمی ویدئویی تلویزیون پیش از HD استفاده می کنید که از طریق ورودی های کامپوزیت یا جزء متصل شده است)، تنظیمات 16: 9 و 4: 3 را در تلویزیونتان امتحان کنید. سیستم های بازی قدیمی تر و پخش کننده های DVD با نسبت تصویر 4: 3 تولید می شوند و برای حفظ این نسبت در تلویزیون های LCD (ال سی دی) یا LED (ال ای دی) با نوارهای مشکی در دو طرف بهتر ظاهر می شوند.

2. اگر رایانه یا برخی دستگاه های دیجیتال دیگر را به تلویزیون LCD (ال سی دی) یا LED (ال ای دی) سونی وصل کنید، ممکن است با مشکل دیگری روبرو شوید: اسکن های پی در پی.

وصل-کردن-وسایل-جانبی-به-تلویزیون-نمایدگی-تعمیرات-سونی-در-مشهد

قبل از پخش تصویر در تلویزیون LCD (ال سی دی) یا LED (ال ای دی)، سیگنال های تلویزیونی، بیشتر از آنچه تصور می شود به تصویرتلویزیون منتقل می شود. این قاب اضافی تصویر به عنوان overscan شناخته می شود و تلویزیون های سونی برای برش آن طراحی شده اند. برخی از تلویزیون های overscan را قطع می کنند و وقتی منبع ویدئویی را متصل می کنند نمی دانند چگونه کار کنند. ما این را اغلب در تلویزیون های سامسونگ هنگام اتصال رایانه های شخصی به آنها مشاهده کرده ایم.
اگر با تغییراندازه تصویرتلویزیون، به نظر می رسد که لبه های آن تصویرقطع شده است، با فرا اسکن روبرو هستید.
از طریق سیستم منوی تلویزیون به دنبال گزینه ای جداگانه به نام Overscan باشید. به احتمال زیاد در نزدیکی گزینه Picture Size در منو قرار دارد، اما می تواند در هر جایی (از جمله تنظیمات پیشرفته تلویزیون سونی) ظاهر شود. Overscan را روی Off یا Disable قرار دهید و در نهایت تصویر کامل را در تلویزیون سونی مشاهده خواهید کرد.

3. نحوه خاموش کردن جلوه Soap Opera تلویزیون سونی

تعمیرات-تلویزیون-led-lcd-نحوه-خاموش-کردن-جلوه-Soap-Opera

"جلوه Soap Opera" یک نارضایتی رایج از تصویر تلویزیون سونی است که هنگامی رخ می دهد که حرکت روی صفحه تلویزیون غیر طبیعی به نظر می رسد. این اغلب توسط تلویزیون سونی شبیه سازی می شود، اکثر فیلم ها و نمایش ها با سرعت 24 یا 30 فریم در ثانیه در تلویزیون سونی نمایش داده می شوند. نرخ فریم 24 فریم بر ثانیه استاندارد برای فیلم های تلویزیون است، در حالی که 30 فریم بر ثانیه نرخ فریم استاندارد برای تلویزیون سونی تولید شده است.
بسیاری از تلویزیون های سونی دارای نرخ تازه سازی 120 هرتز هستند یا می توانند تا 120 فریم در ثانیه نمایش دهند. تلویزیون ها همچنین اغلب ویژگی های پردازش تصویر را ارائه می دهند که می تواند حرکت را برای مطابقت با نرخ فریم نرم تر در تلویزیون سونی نشان دهد یا حتی نرخ فریم های بالاتر را شبیه سازی کند.
این ویژگی ها تلویزیون باعث می شوند ویدئوی 24 یا 30 فریم بر ثانیه بسیار صاف به نظر برسد. مشکل این است که تلویزیون سونی ویدیو را بسیار صاف جلوه می دهند. به نظر می رسد غیر طبیعی و تکان دهنده است و در نتیجه اثر Soap Opera ظاهر می شود. وقتی در حال تماشای ورزش یا بازی های ویدئویی تلویزیون هستید، می توانند زیبا باشند، اما برای اکثر فیلم ها و برنامه های تلویزیونی سونی، همه چیزعجیب به نظر می رسد، مانند این که پشت دوربین ایستاده اید و دقیقاً آنچه را می بینید در دوربین می بینید.
راه حل ساده است: motion smoothing را خاموش کنید. تلویزیون دارای نرخ تازه سازی 120 هرتز است به این معنا نیست که شما نیاز به استفاده از آن دارید. غیرفعال کردن ویژگی های هموارسازی حرکت جلوه Soap Opera را متوقف می کند. فیلم ها دوباره شبیه برنامه های تلویزیونی خواهند بود. قرار دادن تلویزیون سونی در حالت تئاتر یا سینما ممکن است آن ویژگی ها را به طور خودکار خاموش کند، اما در صورت عدم نیاز باید آنها را به صورت دستی غیرفعال کنید.

4. مشکل دیگری که ممکن است به خاطر آن به مراکز نمایندگی و تعمیرات تلویزیون سونی مراجعه کنید این است که اگر تصویر تلویزیون خیلی تیره است چه باید کرد؟

تلویزیونی-که-روشنایی-تصویر-کم-شده-است.

آیا تا به حال متوجه شده اید که تصویر تلویزیون سونی بسته به زمان روز روشن تر یا کم نورتر می شود؟ این به احتمال زیاد به دلیل صرفه جویی در انرژی است. بسیاری از تلویزیون های سونی دارای سنسورهای نور محیط هستند که بر اساس روشن یا تاریک بودن اتاقی که در آن قرار دارند، روشنایی تصویر تلویزیون سونی را تنظیم می کنند. به نظر می رسد که شما نمی توانید خودتان کنترل مداوم روشنایی تلویزیون را در دست داشته باشید. اما با خاموش کردن سنسور نور محیط می توانید کنترل مستقیم روشنایی تلویزیون سونی خود را حفظ کنید. بسته به رابط کاربری، این تنظیم می تواند در چندین قسمت مختلف سیستم منوی تلویزیون سونی شما پنهان شود. برای تلویزیون های Android ، این تنظیماتی است که در منوی Backlight ) تنظیمات تصویر) یافت می شود. با غیرفعال کردن تنظیماتی که می گویند Ambient Light یا Intelligent Sensor این ویژگی را خاموش می کند. همچنین ممکن است مجبور شوید حالت های تصویر تلویزیون را تغییر دهید تا مطمئن شوید خاموش است - و از هرگونه حالت تصویر تلویزیون ذخیره انرژی خودکار APS خودداری کنید، زیرا به طور خودکار روشنایی تلویزیون شما را تنظیم می کند و اغلب در سمت تاریک کننده قرار میدهد.
اما در مورد زمان هایی که نیاز دارید حتما به یکی ازمراکز تخصصی تعمیرات تلویزیون سونی مراجعه کنید. باید درمورد خرابی هایی که باعث می شوند تا تلویزیون شما نیاز به کارشناسان و مهندسان حرفه ای تعمیرات تلویزیون اگنش نیاز داشته باشد بحث کنید.
تعمیرات تلویزیون های LCD (ال سی دی) یا LED (ال ای دی) و سایر انواع تلویزیون ها یکی از خدمات اصلی و تخصصی ارائه شده در شرکت نمایندگی تعمیرات اگنش است که به پشتوانه مهارت و تخصص کارشناسان حاضر در مرکز اگنش که در بالاترین سطح کیفی انجام می پذیرد. با وجود تجهیزات مناسب و کارا در مرکز تعمیرات و نمایندگی تلویزیون اگنش امکان تعمیر، ترمیم و تعویض قطعات انواع پنل تلویزیون فراهم شده است. در این میان، مهندسان و کارشناسان اگنش آماده ارائه هرگونه خدمات تعمیرات تخصصی تلویزیون سونی و سایر برند ها و رفع مشکلات نقص کالاهای صوتی و تصویری شما هستند.

تعمیرات تلویزیون از چه زمانی آغار می شود؟

تعمیرات-تلویزیون-سونی-تصویر-تلویزیون-تیره-است

اگر تلویزیون سونی شما طبق روال معمول کار نکند وحتی انجام تنظیمات هم برای رفع عیب مشکل شما موثر نباشد. بنابراین دچار برخی مشکلات شده است که الزاما باید برای برطرف کردن آنها به مراکز تخصصی تعمیرات و نمایندگی مراجعه کرد. اکنون زمان تعمیرات تلویزیون شما فرا رسیده است.
برخی مشکلات رایج تلویزیون ها عبارتند از : تلویزیون روشن نمی شود، تلویزیون دیر روشن میشود، تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد، کم‌ نور شدن LCD (ال سی دی) یا LED (ال ای دی) تلویزیون، تلویزیون خاموش و روشن می شود، تصویر تلویزیون پرش دارد، تصویر تلویزیون تیره شده است و …
هر مشکلی که برای تلویزیون sony شما به وجود آمده باشد، چه سخت افزاری باشد و چه نرم افزاری، توسط مهندسان و کارشناسان ما درتعمیرات نمایندگی مجازسونی در مشهد پس از عیب یابی دقیق، برطرف خواهد شد.

برخی از نشانه هایی که میگوید تلویزیون LCD یا LED sony شما خراب شده است :

خیس شدن پنل LCD (ال سی دی) یا LED (ال ای دی) سونی

خیس-شدن-تلویزیون-نمایندگی-تعمیرات-سونی-در-مشهد

منظور از خیس شدن پنل تلویزیون (آبخوردگی پنل تلویزیون) چیست؟ ورود هر میزان نوع رطوبت و مایعات و آب به دستگاه ها باعث میشود تا دستگاه شما در این دسته از خرابی های نیازمند تعمیرات در نمایندگی قرار بگیرد. رطوبت به این دستگاه حالا به هر شکل و به هر میزان است امکان سولفاته کردن دستگاه و برد را بسیار بالا می برد. بنابراین بهترین کار در این زمان مراجعه به یک مرکزنمایندگی تخصصی تعمیرات سونی است اما تا قبل از مراجعه به مرکز تعمیرات و نمایندگی، تلویزیون باید، بلافاصله خاموش شود و از روشن کردن مجدد آن خودداری کنید. در صورتی که تلویزیون در زمان خیس شدن خاموش است آن را به همان حالت رها کرده و به هیچ عنوان روشن نکنید زیرا پنل های LCD (ال سی دی) یا LED (ال ای دی) سونی به شدت در مقابل رطوبت آسیب پذیرهستند.

دیر روشن شدن تلویزیون LCD (ال سی دی) یا LED (ال ای دی) سونی

دیر-روشن-شدن-تلویزیون-نمایندگی-تعمیرات-سونی-در-مشهد

یک قطعه بسیار کاربردی در تمامی تلویزیون‌ها وجود دارد که نام آن برد پاور است. تلویزیون به لطف برد پاور روشن می‌شود. درواقع برد پاور وظیفه دارد تا ولتاژ ac را به ولتاژ dc تبدیل کند. بنابراین علت اصلی دیر روشن شدن تلویزیون سونی، خرابی برد پاور تلویزیون سونی است. اکثر قریب به اتفاقِ تعمیراتِ این بخش، رضایت‌بخش است و باعث میشود تلویزیون سونی به وضعیت اولیه خود برگردد. میتونید برای تعمیر برد پاور به نمایندگی تعمیرات سونی (اگنش) مراجعه کنید.

کم‌نور شدن تلویزیون LCD (ال سی دی) یا LED (ال ای دی) سونی

کم-نور-شدن-تلویزیون-نمایندگی-تعمیرات-رسمی-سونی-در-مشهد

علت کم نور شدن صفحه تلویزیون سونی خیلی از مواقع به تنظیمات نور تلویزیون شما مربوط می شود و عموما مشکل فنی نیست. گاهی اوقات هم ممکن است با کم و زیاد شدن نور صفحه تلویزیون مواجه شوید که این مسئله در قسمت بالای این مقاله مفصل توضیح داده شده است. البته گاهی اوقات هم ممکن است علت کم شدن نور تصویر تلویزیون سونی مربوط به مشکلات فنی از جمله پنل و خراب شدن بک لایت و یا برد اینورتر تلویزیون سونی باشد. جهت انجام تعمیرات در این بخش حضور کارشناسان تعمیرات تلویزیون LCD (ال سی دی) یا LED (ال ای دی) سونی ضروری است.

پرش تصویر LCD یا LED سونی

پرش-تصویر-تلویزیون-نمایندگی-تعمیرات-سونی-در-مشهد-min

پرش تصویر تلویزیون علت های مختلفی دارد، اگر پرش در تلویزیون sony، فقط یکبار اتفاق بیوفتد، زیاد جای نگرانی نیست، اما اگر این اشکال به دفعات زیادی تکرار شود، قاعدتا نیاز به تعمیرات و بررسی بیشتر تلویزیون، توسط کارشناسان متخصصین نمایندگی سونی را دارد. پرش تصویر و جابجایی‌های ناگهانی آن بر روی مانیتور، به دلیل بروز اختلالاتی است که در پنل صورت گرفته‌اند که در اینصورت پنل باید تعویض گردد.

چه کنیم تا تلویزیون ما خراب نشود ؟

1. از اسپری کردن مستقیم مایعات تمیزکننده به صفحه تلویزیون جدا خودداری کنید و مایع تمیزکننده را صرفا به روی پارچه مخصوص اسپری کنید و سپس صفحه تلویزیون را تمیز کنید.
2. از قراردادن تلویزیون در کنار بخاری، شوفاژ یا سایر لوازم گرمایشی جدا خودداری نمایید.
3. اتصال مطمئن و دائمی دو شاخه برق به پریز را مد نظر داشته باشید. - تا از ایجاد جرقه در محل اتصال دوشاخه تلویزیون به پریز برق جلوگیری شود.
4. نصب دیواری یا رومیزی تلویزیون کاملا پایدار باشد.
5. از روشن نگه داشتن تلویزیون در ساعات طولانی جدا خودداری نمایید.
6. هنگام جا به جایی در مسافت های طولانی حتی الامکان تلویزیون را با کارتن مخصوص خود حمل نمایید.
7. کابل رابط برق و تصویر را از نوع مرغوب انتخاب کنید
8. از قراردادن صفحه تلویزیون در مقابل نورمستقیم خورشید جدا خودداری کنید.
9. حتی الامکان از آنتن برقی استفاده نکنید.
10. در هنگام اتصال یا قطع اتصال فلش یا کابل HDMI تلویزیون را خاموش کنید.

دلیل مختلفی برای بروز مشکل پرش تصویر وجود دارد که ممکن است به علت نقص در سخت افزار یا نرم افزار تلویزیون یا حتی علت خارجی داشته باشد. برخی از این دلایل عبارتند از:

نوسانات برق :

نوسانات-برق-تلویزیون-نمایندگی-تعمیرات-سونی-در-مشهد

گاهی نوسانات ایجاد شده در برق باعث می شود، تلویزیون های LCD یا LED سونی دچار خرابی شوند و علت خرابی تلویزیون های سونی این است که تلویزیون های LCD یا LED با ولتاژ بسیار پایین کار می کنند. بنابراین توصیه می‌ شود که از اتصال مستقیم دو شاخه تلویزیون سونی به پریز برق خودداری کنید.

فلش مموری :

فلش-مموری-تلویزیون-نمایندگی-تعمیرات-سونی-مشهد

گاهی ممکن است برخی اتصالات به تلویزیون های سونی باعث ایجاد مشکلاتی شوند. دراتصال فلش مموری ویروسی ممکن است باعث بروز مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون سونی شود. اکثر این مشکل در تلویزیون های هوشمند سونی اتفاق می افتد به اصطلاح تلویزیون شما ویروسی شده است.

برد پاور :

برد-پاور-تلویزیون-نمایندگی-تعمیرات-سونی-در-مشهد

اگر برد پاور سونی دچاراختلال شود نمیتواند ولتاژ هر قطعه را به آن انتقال دهد. خرابی در ای سی برد هم میتواند باعث ایجاد مشکل در تلویزیون سونی شود، پاور وظیفه تامین ولتاژ قطعات تلویزیون را دارد پس اگر ای سی ها تلویزیون سونی ایراد داشته باشد در روشن خاموش شدن تلویزیون سونی با مشکل مواجه می شوید.

HDMI :

HDMI-نمایندگی-تلویزیون-تعمیرات-سونی-در-مشهد-min

یکی دیگر از اتصالات کاربردی و مهم در تلویزیون های سونی اتصال HDMI است که در صورت استفاده از کابل های نامناسب تلویزیون سونی دچار مشکل خاموش روشن شدن های گاه و بی گاه میشود .برخی از این دلایل و عوامل نیاز به بررسی های تخصصی در مراکز تعمیرات و نمایندگی رسمی تلویزیون سونی دارند. برخی دیگر هم بدون نیاز به مراجعات حضوری قابل حل هستند.

وجود لکه‌های سیاه بر روی صفحه تلویزیون LCD یا LED سونی :

black-spot-لکه-سیاه-روی-تلویزیون - نمایندگی-تعمیرات-سونی-در-مشهد

مشکل به وجود آمدن هاله یا لکه سایه تلویزیون می تواند بنا به دلایلی همچون گرد و خاک و خرابی پنل تلویزیون، گذشتن طول عمر مفید دستگاه، استفاده زیاد از تلویزیون، معیوب شدن و ایراد در پیکسل ها، خرابی قسمت بک لایت، رطوبت محیط، گرمای زیاد و اختلافات دمایی باشد. این لکه ها روی تلویزیون سونی به چه شکلی هستند؟ این هاله یا لکه سیاه می تواند در هرنقطه از تلویزیون سونی مثلا در وسط، سمت چپ، راست، بالا و پایین تلویزیون سونی مشاهده شود که باعث می شود شما حین تماشای برنامه ی مورد نظر خود دچار مشکلاتی شوید. مثلا ممکن است باعث شوند زیرنویس ها را به راحتی خوانده نشوند. زمانی که شما به این هاله یا لکه سیاه از زاویه های مختلف نگاه می کنید ممکن است این لکه کاملا سه بعدی به نظر برسد و یا در سایر نقاط به صورت های دیگر قابل مشاهده باشد. اگر در تلویزیون های LED شما این هاله یا لکه سیاه در قسمت مرکزی تصویر تلویزیون سونی نمایان شده باشد در این صورت در کیفیت تصویر شما تداخل ایجاد خواهد شد.
دربهترین و خوشبینانه ترین حالت این هاله سیاه ممکن است گرد وخاک باشد که با یک دستمال کشی به راحتی میتوان مشکل را حل کرد اما اگر مشکل جدی تر باشد باید برای رفع ایرادات احتمالی که در بالا گفته شده به مرکز تعمیرات تلویزیون سونی(اگنش) مراجعه کنید.

شکستن تلویزیون های LCD یا LED سونی :

تلویزیون-شکسته-نمایندگی-تعمیرات-سونی-در-مشهد

هر ضربه کوچکی ممکن است باعث شود تلویزیون LCD (ال سی دی) یا LED (ال ای دی) سونی دچارمشکل شود. ممکن است تلویزیون شما ضربه بخورد یا با اشیا تیز برخورد کند. در هر صورت تنها راه ‌حل موجود در این بخش تعویض مانیتورتلویزیون با یک مانیتور جدید و اورجینال می‌باشد.
برخی از اشکالات است که تعویض و یا تعمیرات تلویزیون LCD یا LED را ضروری می سازد. به طور کلی در میان اشکالات ایجاد شده در پنل، ایرادهایی که در اثر ضربه و عوامل مشابه (خراش یا ساییدگی) در پنل تلویزیون ایجاد می شود قابل تعمیر نبوده و تنها راه حل در این وضعیت تعویض کامل پنل تلویزیون سونی است.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در مشهد

تعمیرات تلویزیون های LCD (ال سی دی) یا LED (ال ای دی) سونی یکی از تخصصی ترین مشاغلی هستند که برای انجام هر چه بهتر این امرباید به مراکز معتبر و با سابقه تعمیرات مراجعه کنید. وجود یک مرجع تخصصی در زمینه تعمیرات تلویزیون سونی سبب میگردد تا هر یک از کاربران بی هیچ دغدغه‌ای نسبت به خرید دستگاه مورد نیاز خویش اقدام نمایند زیرا این اطمینان را دارند که درصورت بروز هرگونه نقص و خرابی در دستگاه، این امکان در مرجع تخصصی تعمیرات تلویزیون فراهم گشته است.
کاربران و خریداران محصولات صوتی و تصویری سونی میتوانند با خیال راحت و با کمترین دغدغه محصولات سونی مورد نیاز خود را خریداری کنند و در صورت بروز هر گونه مشکل در کارکرد این وسایل آن ها را به مرکز تخصصی تعمیرات و نمایندگی سونی در مشهد (اگنش) بسپارند.

نمایندگی-رسمی-تعمیرات-تلویزیون-سونی-در-مشهد-اگنش

پیام خود را برای شرکت ما بفرستید.