به سایت نمایندگی رسمی سونی(شرکت مهندسی اگنش)خوش آمدید.

معرفی گوشی های سونی

  • خانه
  • وبلاگ اگنش
  • گوشی های سونی

پست های مربوط به گوشی های هوشمند سونی

گوشی_هوشمند_سونی_مشهد

بررسی کوتاه یکی از گوشی های جذاب سونی

یک گوشی هوشمند و جذاب مخصوص حرفه ای ها، در ادامه بیشتر با این گوشی جذاب آشنا میشویم. در ابتدا به بررسی کلی محصول و بعد به بررسی دقیق تر آن می پردازیم.با توجه به کم کاری شرکت سونی در زمینه تولید گوشی های هوشمند در مورد، تلفن های رده بالای سونی باید گفت دارای نمایشگرهایی با وضوح 4K هستند. سونی اکسپریا وان مارک 3 ترکیبی از وضوح بالا و نرخ تازه سازی بالا میباشد که آن را به اولین گوشی هوشمند با نمایشگر 4K و نرخ تازه سازی 120 هرتز تبدیل کرده است .

ادامه خواندن
sony_سونی_نمایندگی_اگنش_مشهد

معرفی سونی اکسپریا 5 مارک| 3 Sony Xperia 5 III

سونی اکسپریا 5 مارک 3 گوشی که از نظر ابعاد ازسونی اکسپریا 5 و سونی اکسپریا 1 مارک 3 کوچک تر است همچنین سعی میکند با پرچمدار وقت خود(سونی اکسپریا 1 مارک 3 ) از نظر سخت افزاری مطابقت داشته باشد. موردی که از اهمیت بالایی برخوردار است این است که سونی اکسپریا 5 III دارای دوربین سونی اکسپریا وان III ، از جمله تله فوتو با فاصله کانونی دوگانه است.برای اولین بار ، Sony Xperia 5 III از گوریلا گلس 6 برای محافظت از صفحه نمایش استفاده می کند ، در مقایسه با اکسپریا وان مارک 3 .

ادامه خواندن

گوشی های سونی

Xperia نام تجاری تلفن های هوشمند و تبلت های سونی است. نام Xperia از کلمه "تجربه" گرفته شده است و اولین بار در برچسب Xperia X1 ، "I Xperia the best" به کار رفت.سونی موبایل پیش از این در سال 2012 به عنوان سونی اریکسون در سراسر جهان شناخته می شد ، زیرا در نتیجه تصاحب و تنها مالکیت سونی توسط سازنده تلفن همراه انجام شد. در سال 2018 ، سونی سونی اکسپریا XZ2 را به همراه سونی اکسپریا XZ2 کامپکت در کنگره جهانی موبایل 2018 معرفی کرد که دارای طراحی جدید اسمارت فون "Ambient Flow" با اسمارت فون جدید و ممتاز است.

معرفی بهترین گوشی های سامسونگ