به سایت نمایندگی رسمی سونی(شرکت مهندسی اگنش)خوش آمدید.

معرفی فلش مموری های سونی

  • خانه
  • وبلاگ اگنش
  • فلش مموری های سونی

پست های مربوط به فلش مموری های سونی

تعمیرات_مشهد_فلش_مموری_سونی_نمایندگی

معرفی دو فلش مموری جذاب سونی

فلش مموری ها حافظه های خارجی هستند که با حجم های ذخیره متفاوت عرضه میشوند. در ادامه این مقاله با دو فلش مموری جذاب ساخت کمپانی سونی آشنا میشویم.فلش‌ مموری «Micro Vault USM-SA3» محصولی بسیار زیبا و خوش‌ ساخت از شرکت «سونی» است که با ویژگی‌های خاص خود شما را شگفت‌زده خواهد کرد. فلش‌مموری Micro Vault USM-SA3 از طریق درگاه USB3.0 به رایانه‌ی شما متصل می‌شود و به یاری این درگاه قدرتمند می‌تواند اطلاعات را تا سرعت 5 گیگابیت‌برثانیه انتقال دهد؛ البته سرعتی که خود شرکت سونی هنگام ارائه این محصول به آن اشاره کرده است 130 مگابایت‌برثانیه است.

ادامه خواندن
فلش_مموری_سونی_نمایندگی_تعمیرات_مشهد

معرفی برخی از فلش مموری های سونی USB-Flash Drive Sony

فلش مموری های سونی از طراحی های ویژه تری نسبت به سایر برند های تولید کننده فلش مموری ها برخوردار هستند. این طراحی سونی باعث میشود برای کاربران، این فلش مموری ها کاربردی تر و جذاب تر باشند. مثلا برخی از این فلش مموری ها این قابلیت را دارند که بدون استفاده از سایر رابط های رایج مورد استفاده مردم براحتی به پورت های متفاوت متصل شوند از جمله USB2 و USB3 و باسرعت بالا اطلاعات شما را جابجا میکند.

سونی در طراحی فلش مموری های خود به این موضوع که استفاده از این محصولات آسان و کاربردی باشد بسیار توجه دارد.

ادامه خواندن

فلش مموری های سونی

فلش مموری USB یک دستگاه ذخیره اطلاعات است که شامل حافظه فلش با رابط USB یکپارچه است. معمولاً قابل جدا شدن ، بازنویسی و بسیار کوچکتر از یک دیسک نوری است. وزن اکثر آنها کمتر از 30 گرم (1 اونس) است. از آنجا که برای اولین بار در اواخر سال 2000 در بازار ظاهر شد ، تقریباً با سایر دستگاه های حافظه رایانه ، ظرفیت ذخیره سازی افزایش یافته و قیمت ها کاهش یافته است. از مارس 2016 ، درایوهای فلش با حجم 8 تا 256 گیگابایت اغلب فروخته می شوند.

مطالب ما را به اشتراک بگذارید.