به سایت نمایندگی رسمی سونی(شرکت مهندسی اگنش)خوش آمدید.

مانیتور های سونی/sony-4k-monitors

  • خانه
  • وبلاگ اگنش
  • نسل جدید مانیتور های سونی
مانیتور_سونی_مشهد

سونی نسل بعدی مانیتورهای 4k HDRرا عرضه می کند

سونی الکترونیکس از عرضه جدید مجموعه مانیتورهای 4k HDRبا کیفیت بالا از محدوده TRIMASTER سونی خبر داد. مانیتورهای حرفه ای 4k HDR PVM-X2400و PVM-X1800 (18.4") برای اولین بار در BSC Expo 2020 در لندن رونمایی و نمایش داده شد و استانداردهای جدیدی را در عملکرد مانیتور حرفه ای تعیین کرد.

مانیتورهای PVM-X2400 (24 ") و PVM-X1800 (18.4") کیفیت بالا و بازتولید دقیق رنگ را به لطف پنل های اختصاصی سونی ارائه می دهند که وضوح فوق العاده بالایی مانند 3840 *2160 را ارائه می دهند. و روشنایی آن برای تولید فیلم بهینه و محدوده رنگ گسترده آنها با مانیتور اصلی BVM-HX310 TRIMASTER HX مطابقت دارد. این بدان معناست که هر دو مانیتور بازتولید رنگ دقیق و مقیاس خاکستری دقیقی را ارائه می دهند و به فیلمسازان ابزاری مطمئن برای کمک به تصمیم گیری های مهم در زمینه تصویربرداری و تطبیق رنگی در طول گردش کار می دهند. با توجه به اندازه جمع و جور و قابلیت حمل بالا ، هدف مانیتورها این است که ردپاها را در تولید HDR 4K از جمله برنامه های کاربردی همه جانبه مانند نظارت بر روی مجموعه ، ویرایش غیر خطی ویدئو ، نظارت بر دیوار استودیو ، نظارت بر کامیون های OB یا اتاق های ماشین بر روی قفسه گسترش دهند.

مانیتورها همچنین دارای ویژگی جدید Black Detail High/Mid/Low هستند که با کاهش روشنایی نور پس زمینه و بازتولید رنگها و درجه بندی صحیح در مناطق کم نور ، به بازتولید دقیق رنگ کمک می کند. عملکرد جدید دیگر ، Dynamic Contrast Drive است،که هنگام انتقال تصاویر از PVM-X2400/X1800 به مانیتورهای OLED سونی موجود ، روشنایی نور پس زمینه را به طور پویا تغییر می دهد تا با هر صحنه یا قاب سازگار شود. این قابلیت به فیلمسازان اجازه می دهد تا میزان برجستگی و نور کم محتویات را با صحنه های روشن و تاریک بررسی کنند.

هر دو مانیتور شکل موج و دامنه برداری می توانند به طور همزمان با مقیاس های HDR و SDR نمایش داده شوند. می‌توانید به راحتی سطح سیگنال ورودی و درخشندگی خروجی را با مقیاس‌های HDR WFM بررسی کنید. شکل موج دارای سه نمایشگر مختلف Luminance، رژه RGB/YCBCR یا روکش RGB/YCBCR با نمایشگر خطای Gamut است. شکل موج یک خط مشخص نیز می تواند نمایش داده شود.

مانیتور_سونی_مشهد

ویژگیهای اصلی مانیتورهای مرجع جدید عبارتند از:

• فناوری TRIMASTER ارائه مقیاس خاکستری دقیق و بازتولید دقیق رنگ ، دستیابی به پوشش 100 درصدی از طیف رنگی مانیتور اصلی BVM-HX310 پیشرو در صنعت
• وضوح 4k 3840 در 2160 پیکسل و قابلیت HDR
• جزئیات جدید :سیاه بالا / میانه / کم برای بازتولید رنگها و درجه بندی صحیح در مناطق کم نور
• نسبت کنتراست پویا توسط Dynamic Contrast Drive ، یک سیستم با نور پس زمینه جدید که به طور پویا روشنایی نور پس زمینه را تغییر می دهد تا با هر فریم یک صحنه سازگار شود.
• دامنه های 4k HDبا مقیاس های HDR که Waveform/Vector هستند
• نمایش Quad View و قابلیت 3D LUT کاربر
• 12G/6G/3G/HD-SDIبا پیکربندی خودکار

مانیتور-سونی-4کا-PVM-X2400 -نمایندگی-سونی-در-مشهد

معرفی مانیتور Sony PVM-X2400 4K :

مانیتور تصویر 24 اینچی Sony PVM-X2400 4K HDR Trimaster High-Grade مانیتور درجه 2 سونی است و همچنین برای تکرار فضای رنگی مانیتورهای سری 1 درجه BVM از جمله Trimaster BVM-HX310 طراحی شده است. PVM-X2400 دارای وضوح صفحه نمایش 4k UHD است و از طریق 4 ورودی SDI و ورودی HDMI از سیگنال های 4k و HD پشتیبانی می کند. همچنین به شما این امکان را می دهد از چهار سیگنال HD برای مقایسه و سایر اهداف ایجاد کنید. هر سیگنال می تواند EOTF متفاوت و LUT متفاوتی داشته باشد. گردش کار HDR با روشنایی 1000 cd/m² و طیف گسترده رنگ پشتیبانی می شود. سایر ویژگی ها شامل محدوده داخلی ، حالت بزرگنمایی ، پشتیبانی از VPID و موارد دیگر است.

PVM-X2400 -مانیتور-نمایندگی-سونی-در-مشهد

TRIMASTER یک معماری طراحی برای بازتولید دقیق تصویر، تصویربرداری دقیق و ثبات تصویر با کیفیت است. در کنترل پنل و سیستم پردازش سیگنال مزایای زیادی مانند پردازش سریع، خطی سازی دقیق سیگنال ورودی با عملکرد انتقال الکتریکی نوری، بازتولید دقیق رنگ و غیره وجود دارد.Dynamic Contrast Drive یک سیستم با نور پس‌زمینه جدید است که به صورت پویا روشنایی نور پس‌زمینه را تغییر می‌دهد تا با صحنه‌ای از فریم سازگار شود. شما می توانید به راحتی تعادل کلی نورهای برجسته و کم نور را در یک نگاه بررسی کنید. مزیت دیگر این درایو جدید این است که هیچ اثر هاله ای مصنوعی ناشی از این درایو وجود ندارد و هر سطح سیگنال به عنوان روشنایی نمایشگر یکسان نمایش داده می شود. این مانیتور می تواند به صورت پویا نسبت کنتراست 1,000,000:1 را توسط این درایو انجام دهد.

عکس-مانیتور-4-کا-PVM-X2400 -نمایندگی-سونی-در-مشهد

به دلیل مکانیزم پنل های LCD، نشت نور پس زمینه از سطح پنل اجتناب ناپذیر است. حالت Black Detail نظارت دقیق تری بر جزئیات سیاه در تصاویر تاریک و کم APL (سطح تصویر متوسط) فراهم می کند. سطح سیاه کاهش می یابد، اما گاما برای رنگ صحیح و مقیاس خاکستری حفظ می شود. با این حال، مناطق با درخشندگی بالا به دلیل دامنه دینامیکی مانیتور قطع می شوند. بخش هایی که باید بریده شوند می توانند با الگوهای گورخر یا تصویر بریده شده نمایش داده شوند.مانیتور PVM-X2400 مجهز به رابط های ورودی استاندارد داخلی است و سیم کشی را از یک جدیدترین سیستم بزرگ به یک سیستم میدانی بسیار ساده می کند. چهار پیوند 3G-SDI برای پیکربندی سیستم با بسیاری از دستگاه های سنتی موجود واقعاً راحت است. HDMI یک رابط اجباری برای تجهیز به Rasterizer، Multi-viewer، دوربین دیجیتال، ست تاپ باکس، UHD Blue ray و کامپیوتر و غیره است.

عکس-مانیتور-4کا-سونی-نمایندگی-سونی-در-مشهد

مانیتور تصویر 4k HDR با مانیتور اصلی BVM-HX310 مطابقت دارد. این امر نظارت گروهی را برای برنامه های استودیویی ، استودیویی و کامیونی و قفسه های EIA 19 اینچی برای ویرایش ، ترکیب صدا و غیره آسان می کند.مانیتور PVM-X2400 در سلسله مراتب مانیتور درجه 2 سونی قرار می گیرد ، مناسب برای مشاهده برنامه های کاربردی مانند مجموعه (سبد خرید DIT ، دهکده ویدیویی) ، مکان (در زمینه یا کامیون های متحرک) ، و ویرایش مجموعه ها یا استودیوهای پخش (پخش ، ترکیب صدا ، دیوار مانیتور یا اتاق ماشین) است.

PVM-X2400 یک صفحه نمایش چهارگانه با تنظیمات جداگانه EOTF (SDR/HDR)، فضای رنگ، ماتریس انتقال، دمای رنگ، کنتراست، روشنایی، SDI/HDMI، RGB/YCBCR و همچنین LUT های سه بعدی کاربر برای هر یک ارائه می دهد. OSD تا حد زیادی تغییر کرده است و کار با این مانیتور سریعتر و شهودی تر است. طراحی منو به شما این امکان را می دهد که تنظیمات را مرور کنید و برخی از تنظیمات را خیلی سریع تغییر دهید. دکمه انتخاب کانال از اپراتور در برابر خطاهای تنظیمات سهوی محافظت می کند.

مانیتور-4کا-PVM-X2400 -برند-سونی-نمایندگی-تعمیرات-سونی-در-مشهد

پنل حفاظتی اختیاری از صفحه نمایش ال سی دی ممتاز در برابر ضربه های ناخواسته محافظت می کند و3D LUTs و Yoke-mount نیز پشتیبانی می شوند. پانل حفاظتی اختیاری را نمی توان با مانیتور در حال کار برای محافظت از صفحه نمایش در برابر گرمای نور پس زمینه استفاده کرد.

صرف نظر از اندازه صفحه نمایش بزرگ 24 اینچی، PVM-X2400 را می توان بر روی رک استاندارد 19 اینچی EIA برای استودیو و ون OB نصب کرد. Yoke-mount و VESA mount همچنین برای نصب آن بر روی پایه C برای استفاده در میدان و بازوی دسکتاپ برای ویرایش مناسب هستند.PVM-X2400 دارای بلندگوهای استریو (2W+2W) با قطع صدا است.

تطبیق-رنگ-PVM-X2400 -نمایندگی-سونی-در-مشهد

تطبیق رنگ با مانیتورهای سری BVM

PVM-X2400 از طیف گسترده ای از رنگ ها پشتیبانی می کند. با طراحی ، فضای مشابهی را با مانیتورهای سری 1 ، سری BVM ، از جمله مانیتور اصلی درجه بندی رنگ Trimaster BVM-HX310 ، تکرار می کند. با تولید رنگ دقیق بین این دو نوع ، تولیدکنندگان محتوا می توانند مطمئن باشند که محتوای مشاهده شده در مجموعه درجه بندی رنگ ها بازتولید می شود. PVM-X2400 از دو فرمت UHD 4K و HD و همچنین طیف گسترده ای از EOTF های HDR پشتیبانی می کند. معماری تحسین شده TRIMASTER سونی بازتولید دقیق تصویر ، تصویربرداری دقیق و ثبات تصویر با کیفیت را ارائه می دهد. مزایای زیادی در کنترل پنل و سیستم پردازش سیگنال وجود دارد مانند پردازش سریع ، خطی سازی دقیق سیگنال ورودی با عملکرد انتقال الکتریکی نوری ، بازتولید دقیق رنگ و غیره.

ورودی ها و خروجی ها

این مانیتور علاوه بر ورودی HDMI ، دو ورودی 12 G/6G-SDI و دو ورودی 3G_SDIرا فراهم می کند. این پشتیبانی از سیگنال 4k را با استفاده از یک کابل امکان پذیر می کند. ورودی ها همچنین از چهار ورودی برای 4k، چهار ورودی HD مستقل یا چهار سیگنال HD که به صفحه نمایش چهارگانه تغذیه می شوند ، پشتیبانی می کنند. PVM-X2400 ورودی های 12G-SDI را ارائه می دهد و می تواند 4G-3G-SDI و یک HD-SDI را از دستگاه های سنتی بپذیرد. مانیتور همچنین از اتصال HDMI برای نمایش ورودی ها پشتیبانی می کند.

PVM-X2400 می تواند برای نمایش یک تصویر UHD 4K یا HD استفاده شود یا می تواند در حالت نمای چهارگانه تقسیم شود و نمایش همزمان چهار سیگنال HD مستقل را امکان پذیر می کند. هر سیگنال می تواند EOTF متفاوت و LUT متفاوتی داشته باشد. حالت چهارگانه برای مقایسه ظاهرهای مختلف ، تأیید نوردهی بین دوربین ها یا نظارت بر چهار سیگنال مختلف برای سهولت صرفه جویی در فضا ایده آل است.

معرفی مانیتور BVM-HX310:

در IBC 2018، سونی یک مانیتور مرجع جدید 31 اینچی درجه 1 به نام BVM-HX310 را معرفی کرد که بازتولید رنگ دقیق و عملکردی با کنتراست بالا را ارائه می‌دهد که به خلاقان محتوای حرفه‌ای در تصمیم‌گیری‌های حیاتی در تولید تصویر اطمینان خاطر می‌دهد. عرضه مانیتور مرجع جدید همچنین نشان دهنده معرفی برند فناوری جدید سونی TRIMASTER HX است.

مانیتور-سونی-نمایندگی-تعمیرات-سونی-در-مشهد

مانیتور اصلی حرفه ای BVM-HX310 TRIMASTER HX™ اطمینان کامل به شما می دهد که همیشه تصویر واقعی را می بینید. با ارائه کیفیت، دقت و ثبات تصویر بی‌نظیر 4K HDR، ایده‌آل برای برنامه‌های کاربردی در صحنه، استودیو و پس از تولید از جمله فیلم‌برداری دیجیتال 4K است. این همان مانیتور 4K HDR است که رنگ‌سازان حرفه‌ای منتظر آن بودند. این یک انتخاب بهینه برای درجه بندی رنگ های حیاتی و وظایف CG، پشتیبانی از طیف رنگ های گسترده پیشرو در صنعت از جمله DCI-P3، ITU-R BT.2020، S-Gamut3.cine و S-Gamut3 را ارائه می دهد. با بازتولید رنگ ثابت ، یک شریک ایده آل برای تولید فیلمبرداری و گردش کار پس از تولید با دوربین های فیلمبرداری 4K سونی است . یکی از ایرادات این مانیتور این است که فضای رنگی ITU-R BT.2020، S-Gamut/S-Gamut3 و S-Gamut3.cine را به طور کامل پوشش نمی دهد.

به لطف ترکیب پنل مشخص و اختصاصی سونی و فناوری پردازش صفحه نمایش جدید توسعه یافته، بازتولید دقیق تصاویر تا پیکسل های جداگانه امکان پذیر است. مانیتور جدید کاملاً قادر به بازتولید محتوای 4k و محدوده دینامیکی بالا HDR) ) است و از روشنایی استاندارد صنعت تا 1000 در تمام صفحه و نسبت کنتراست 1000000:1 برای تولیدات HDR پشتیبانی می کند.

مانیتور-سونی-نمایندگی-تعمیرات-سونی-در-مشهد

با درک کامل عملکرد پیشرفته پنل TRIMASTER HX، BVM-HX310 به 1000 * روشنایی تمام صفحه با نسبت کنتراست 1،000،000:1 دست می یابد. این برای تولید محتوای محدوده دینامیکی بالا ( HDR) با مناطق سیاه غنی و عمیق و بازتولید دقیق نقاط برجسته روشن ایده آل است. BVM-HX310 همراه با پشتیبانی از طیف رنگی بسیار گسترده تر از مانیتورهای معمولی، می تواند تصاویر HDR با وضوح بالا را با وضوح، عمق و واقعی بودن تصاویر بازتولید کند.

BVM-HX310 با تکیه بر دهه‌ها تخصص پس از تولید ، به گونه‌ای طراحی شده است که تصاویری را در اختیار افراد حرفه‌ای قرار دهد که می‌توانند به آن‌ها اعتماد کنند و به آن‌ها کمک می‌کند کارآمدتر کار کنند و تمرکز خلاقانه‌تری، چه در مکان یا در استودیو، به دست آورند. سونی همچنین برند فناوری جدید خود، TRIMASTER HX را معرفی کرد. HX ترکیبی از فناوری‌های HDR (H) و نمایشگر کریستال مایع (Xtal) را نشان می‌دهد. مانیتورهای این محدوده دقت، ثبات و کیفیت بازتولید رنگ را ارائه می دهند.

مانیتور-4کا-BVM-HX310-نمایندگی-سونی-در-مشهد

BVM-HX310 میزبان تمام HDR EOTF های اصلی است و برای اولین بار در مانیتورهای حرفه ای سونی، 12G-SDI پشتیبانی می شود تا امکان انتقال ساده 4k با یک کابل SDI را فراهم کند. علاوه بر این، کاربران می‌توانند جداول جستجوی از پیش تعریف‌شده (LUT) را بر اساس نیازهای مشاهده‌شان در شروع یا پس از تولید، به لطف عملکرد کاربر LUT BVM-HX310 بارگیری کنند. وجود چندین EOTF در 4K/UHD، علاوه بر فضاهای رنگی متعدد و محدوده‌های RGB، باعث پیچیدگی‌های بالقوه در شناسایی منبع می‌شود.

آخرین مانیتور مرجع 4K HDR دارای شناسه بارگذاری ویدئو (VPID) است که اطلاعات سیگنال تعبیه شده در رابط SDI را شناسایی می کند تا به تغییر خودکار تنظیمات صفحه نمایش مناسب کمک کند –و باعث به حداقل رساندن احتمال خطاهای انسانی می شود. BVM-HX310 حالت Quad View را ارائه می دهد که به حرفه ای ها امکان می دهد حداکثر چهار تنظیمات شخصی سازی شده نمایشگر را در سراسر مانیتور با کیفیت HD) ) شامل EOTF، فضای رنگ، ماتریس انتقال و دمای رنگ که قبلا در PVM-X550 معرفی شده بود، مشاهده کنند. این حالت همچنین از User LUT BVM-HX310 پشتیبانی می کند.

مانیتور-جدید-4کا-سونی-نمایندگی-سونی-در-مشهد

BVM-HX310 از یک عملکرد کالیبراسیون دمای رنگ (تعادل سفیدی) مبتنی بر نرم افزار استفاده می کند که به آن Monitor AutoWhiteAdjustment می گویند. این عملکرد همراه با رایانه شخصی و ابزارهای کالیبراسیون تجاری موجود،تنظیم ساده تراز سفیدی مانیتور را امکان پذیر می کند.

• معرفی یکی دیگر از مانیتور های 4k سونی:
(LMD-A170 17-inch LMD-A Series LCD monitor)

نمایندگی-سونی-مشهد-مانیتور4کا-BVM-HX310

نمایشگر LCD 17 اینچی LMD-A170 سری LMD-A وضوح Full HD را همراه با طراحی سبک و جمع و جور ارائه می دهد. در مقایسه با مدل های قبلی سونی، بیش از 12 تا 22 درصد کاهش جرم، 30 درصد کاهش در عمق و بیش از 25 درصد کاهش در مصرف برق وجود دارد. سری LMD-A همان طراحی رابط کاربری، ویژگی‌های راحت، عملکردها و عملکرد را مانند نمایشگرهای تصویری OLED سری PVM-A ارائه می‌کند. این سازگاری بین سری PVM-A و LMD-A زمانی که هر دو نوع مانیتور در یک شبکه استفاده می‌شوند، مزایای زیادی برای کاربر به ارمغان می‌آورد. علاوه بر این، مانیتورهای سری LMD-A تطبیق پذیری را برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی کاربر هم در استودیو و هم در میدان فراهم می کنند. اینها شامل عملیات DC، سوراخ‌های نصب بر روی دیوار و یوک، و کیت حفاظتی اختیاری (BKM-PL17) است.

این مانیتور مناسب برای نظارت گروهی در مقایسه با مدل‌های قبلی سونی است و بیش از 12 تا 22 درصد کاهش جرم، 30 درصد کاهش عمق و بیش از 25 درصد کاهش مصرف برق است که این امر باعث صرفه جویی در هزینه حمل و نقل و مصرف برق می شود. همچنین باعث صرفه جویی در فضا و وزن در گالری های دیجیتال می شود.مانیتور LMD-A170 V2.0 تقاضا برای یک مانیتور HD مقرون به صرفه در یک سیستم 4K را برآورده می کند. این واحد از فضای رنگی ITU-R BT.2020 پشتیبانی می کند و یکی از سیگنال های Quad-link 2SI 3G-SDI را می پذیرد.

این مانیتور برای کاربردهای میدانی، با عملکردهای بدون همگام سازی کنار هم، رنگ کاذب و قطع صدا ایده آل است. می توانید دو تصویر را بدون همگام سازی نظارت کنید. مانیتور سیگنال کامپیوتر را از طریق HDMI می پذیرد. مانیتور برای استفاده کامل از طیف رنگی گسترده خود، تنظیمات Adobe RGB و sRGB را در فضای رنگی و D50 از پیش تعیین شده در دمای رنگ را ارائه می دهد.

برای آرامش بیشتر، تنظیمات مانیتور خود را ایمن کنید. یک حافظه دمای رنگ USER1 همچنین می تواند با رمز محافظت شود. شکل موج و دامنه برداری سیگنال ورودی با یک سنج صوتی 2 کاناله تعبیه شده در SDI را می توان روی صفحه نمایش داد. هر دو مانیتور شکل موج و دامنه برداری دارای حالت های مختلفی هستند، از جمله عملکرد بزرگنمایی (در ناحیه 0 تا 20 IRE ) با نمایشگر شکل موج، و عملکرد بزرگنمایی (در ناحیه سیاه مرکزی) با دامنه برداری، برای تنظیم تعادل رنگ سفید. شکل موج یک خط مشخص نیز می تواند نمایش داده شود. در ارتباط با عملکرد تصویر مانیتور شکل موج و نمایشگر دامنه برداری می توانند دو سیگنال دوربین را نظارت کنند. علاوه بر این، یک متر سطح صدا می تواند سیگنال صوتی تعبیه شده را از ورودی SDI یا HDMI نمایش دهد همچنین می تواند ch1 تا ch8 یا ch9 تا ch16 را روی صفحه نمایش دهد.

مانیتور-BVM-HX310-نمایندگی-سونی-در-مشهد

مانیتور می تواند رنگ کاذب را با توجه به سطح سیگنال دوربین نمایش دهد. همانطور که کل تصویر تغییر می کند، به راحتی می توان سطوح نوردهی بیش از حد، نوردهی کم یا نوردهی مناسب را مشاهده کرد. می‌توانید این سطوح را تنظیم کنید و در صورت نیاز، مقیاس رنگ کاذب را روشن و خاموش کنید. این لوازم جانبی یک پنل محافظ با پوشش AR برای مانیتور 17 اینچی به همراه ضربه گیرهای گوشه ای برای محافظت از مانیتور در برابر خط و خش و ضربه ارائه می دهد. مزیت این امر هنگام اجاره این مانیتورها قابل توجه است - به عنوان مثال، آسیب پنل کاهش می یابد و احتمال تعویض پانل و خرابی در طول دوره های اجاره بسیار کمتر است.

مانیتور دارای سوراخ‌های پیچ در حاشیه‌های کناری خود برای نصب یوک است. این نوع نصب هنگام نصب مانیتور بر روی جرثقیل دوربین یا پایه مانیتور راحت است. همچنین در پنل پشتی هر مانیتور، سوراخ‌هایی به طول 100 میلی‌متر برای نصب دیوار وجود دارد. پایه مانیتور اختیاری SU-561 (به صورت جداگانه موجود است) که عملکرد ارتفاع و شیب را ارائه می دهد نیز برای این مدل موجود است.

BVM-HX310-نمایندگی-سونی-در-مشهد

مانیتور دارای تعدادی ویژگی اضافی است، از جمله: نمایش کد زمان (پشتیبانی از LTC/VITC نشانگرهای ناحیه ایمنی، نمایشگر زیرنویس (EIA/CEA-608 و EIA/CEA-708)، SDI، نمایشگر سطح سنج صوتی 8 کانالی، قابلیت ورودی سیگنال کامپیوتر از طریق ورودی HDMI و عملکرد کنترل از راه دور خارجی. مانیتورهای سری LMD-A عملکرد و عملکرد مشابه مانیتورهای سری PVM-A را ارائه می‌کنند و طراحی پنل کنترل جلویی ثابتی دارند. این بدان معنی است که هر دو نوع مانیتور را می توان به یک روش کار کرد و کنترل کرد.

BVM-HX310-نمایندگی-تعمیرات-سونی-در-مشهد

هنگامی که چندین کاربر یک مانیتور را به اشتراک می گذارند، هر کاربر می تواند داده های تنظیمات خود را به خاطر بسپارد و هر زمان که لازم باشد این داده ها را بازیابی کند. این کار کاربر را از کارهای تنظیمی زمان بر و تکراری رها می کند. هنگامی که چندین کاربر یک مانیتور را به اشتراک می گذارند، هر کاربر می تواند رمز عبور خود را برای دمای رنگ و داده های از پیش تعیین شده کاربر ثبت کند. این تضمین می کند که کاربر به درستی داده های از پیش تعیین شده قبلی کاربر را به خاطر می آورد و اطلاعات از پیش تعیین شده را از استفاده غیرمجاز در امان نگه می دارد. برای بهبود سرعت پیکربندی کلید عملکرد، کاربر می تواند با فشار دادن مکرر کلید عملکرد، یک میانبر به صفحه منوی تنظیمات وارد کند.

سونی-مانیتور4کا-BVM-HX310 -نمایندگی-تعمیرات-سونی-در-مشهد

بدون همگام سازی در کنار هم با تأخیر کم مانیتور به شما امکان می دهد دو سیگنال را بدون همگام سازی نظارت کنید. می توانید هر تصویر را به صورت HD یا SD با نرخ فریم های مختلف پیکربندی کنید و آنها را از SDI و HDMI بگیرید. چندین مانیتور سری PVM-A و LMD-A در یک شبکه اترنت یکسان را می توان با عملکرد ساده ارتقا داد و راه حلی کارآمد برای زیرساخت های بزرگ ارائه می دهد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *