به سایت نمایندگی رسمی سونی(شرکت مهندسی اگنش)خوش آمدید.

معرفی چراغ چند منظوره سونی باهوش ترین نور در تمام دوران (2016)

  • خانه
  • وبلاگ اگنش
  • چراغ چند منظوره سونی باهوش ترین نور در تمام دوران (2016)
نمایندگی_سونی_تعمیرات_لوستر_چراغ

Multifunction light sony

در این مقاله قصد دارم یک محصول جذاب و فوق العاده از کمپانی سونی را به شما معرفی کنیم . البته که این محصول در سال 2016 رونمایی شده اما معرفی و بررسی اون خالی از لطف نیست. پس با ما همراه باشید.

نمایندگی_مشهد_سونی_تعمیرات_لوستر

نمایندگی_مشهد_سونی_تعمیرات_لوستر_نمایندگی

این چراغ جذاب سونی در واقع از دو قسمت ساخته شده است. قسمت بیرونی که فقط یک روشنایی ساده است. اما قسمت دوم در مرکز آن است که به معنای واقعی کلمه واحد چند منظوره و اصلی آن را تشکیل داده که تمام ویژگی های آن را به آن می بخشد. برای اولین بار ، می تواند تشخیص دهد که چه کسی در اتاق است. در واقع صاحب خانه یا مالکش را تشخیص میدهد و به محض ورود ایشان به خانه میتواند سایر موارد مرتبط با فناوری خانه را فعال کند. نیازی به دسترسی به آکنترل از راه دور آن نیست. همچنین می تواند به صاحبان خانه اجازه دهد با هر کسی که در خانه است ارتباط برقرار کنند. می توانید آن را یک تلفن هوشمند ثابت شده روی سقف خود در نظر بگیرید.

نمایندگی_تعمیرات اگنش_مشهد_سونی_تعمیرات_لوستر_نمایندگی

سونی سونی را روشن می کند!

چراغ چند منظوره می تواند به سایر فناوری های خانه هوشمند متصل شود و دارای حسگرهای فراوانی است. به عنوان مثال ، وقتی سنسورهای حرکتی حضور انسان را در محیط نزدیک به اشیا تشخیص دهند،این چراغ هوشمند سونی می تواند تلویزیون سونی یا هر سیستم صوتی و تصویری شما را روشن کند مثل پخش کننده موسیقی سونی شما.

_سونی_مشهد_نمایندگی_تعمیرات اگنش_تعمیرات_لوستر_نمایندگی

تنظیم دمای ایده آل محیط خانه تان را به سونی بسپارید

به لطف سنسورهای دما و رطوبت ، حتی می توان آن را به ترموستات متصل کرد تا دمای محیط خانه شما را تنظیم کند.

با سونی با آرامش از خواب بیدار شوید

این چراغ ، که می تواند به تلفن هوشمند متصل شود یا از طریق Wi-Fi کنترل شود ، می تواند به عنوان یک ساعت زنگ دار استفاده شود تا به لطف بلندگوی داخلی ، صاحب را به آرامی با نور و صدا بیدار کند. چراغ سونی به راحتی ، پس از خروج ساکن خانه از اتاق به طور خودکار خاموش می شود ، در حالی که از سنسورهای حرکتی نیز می توان برای راه اندازی سیستم هشدار خانه استفاده کرد.

لوستر_سونی_مشهد_نمایندگی_تعمیرات اگنش_تعمیرات_نمایندگی

تلفن داخلی در خانه شما با چراغ های سونی

اگر کاربران تمایل زیادی به این کار دارند ، می توان آن را طوری برنامه ریزی کرد که هرگاه وارد اتاق می شوند پیام های تلفن را پخش کنند. چراغ چند منظوره شامل میکروفون داخلی است ، بنابراین ، با داشتن بیش از یک چراغ ، می توان از آن به عنوان تلفن داخلی برای گفتگو با اعضای خانواده در اتاقهای دیگر نیز استفاده کرد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *