به سایت نمایندگی رسمی سونی(شرکت مهندسی اگنش)خوش آمدید.

معرفی ساعت های سونی

  • خانه
  • وبلاگ اگنش
  • ساعت های سونی

پست های مربوط به ساعت های هوشمند سونی

سونی_ساعت_های_هوشمند

ساعت های هوشمند سونی

ساعت های هوشمند سونی مجموعه ای از ساعت هایی است که توسط Sony Mobile توسعه یافته و به بازار عرضه شده است و به تلفن های هوشمند اندرویدی متصل می شود و می تواند تماس ها و پیامک ها و از جمله موارد دیگررا نمایش دهد. نسخه های مختلف این ساعت با دستگاه های مختلف اندروید سازگار هستند. اولین ساعت هوشمند سونی اصلی ، مدل MN2SW ، دارای مچ بند سیلیکونی انعطاف پذیر با چندین رنگ موجود بود و در 2012 معرفی و راه اندازی شد.مدل SW2 سونی ، در اواخر سپتامبر 2013 راه اندازی شد.

ادامه خواندن
سونی_ساعت_های_هوشمند

مچ بندهای هوشمند سونی

مچ بند هوشمند (دستبندهای هوشمند)، گجت الکترونیکی هستند که این روزها محبوبیت ویژه ای در جهان پیدا کرده اند. هر روزه مدل های متنوعی از کمپانی سونی راهی بازار می شود. اگر به دنبال آشنایی با مچ بند هوشمند سونی ، کارآیی آن و خرید بهترین مدل دستبندهای هوشمند هستید با ما همراه باشید. مچ بندهای سونی با هدف کمک به سلامتی خریداران آن راهی بازار شدند.مچ بند هوشمند SWR30 که توسط شرکت «سونی» (Sony) تولید شده، مکالمه‌ی افراد را در هرمکانی به روشی ساده، امکان‌پذیر ساخته است. این مچ‌بند قابلیت مکالمه دارد؛ به این معنی که با برقراری ارتباط با گوشی هوشمند می‌‌توان بدون مراجعه به گوشی تلفن همراه به تماس‌های دریافتی پاسخ داد.

ادامه خواندن

ساعت های هوشمند سونی

یک ساعت هوشمند یک رایانه پوشیدنی به شکل یک ساعت است. SmartWatch سونی مجموعه ای از ساغت های هوشمنداست که توسط Sony Mobile توسعه یافته و به بازار عرضه شده است و به تلفن های هوشمند اندرویدی متصل می شود و می تواند تماس ها و پیامک ها و ... از جمله موارد دیگر را نمایش دهد. نسخه های مختلف با دستگاه های مختلف Android سازگار هستند. ساعت هوشمند سونی اصلی ، مدل MN2SW ، دارای مچ بند سیلیکونی انعطاف پذیر با چندین رنگ موجود بود. در CES 2012 معرفی شد و بعداً در مارس 2012 راه اندازی شد.

مطالب ما را به اشتراک بگذارید.