به سایت نمایندگی رسمی سونی(شرکت مهندسی اگنش)خوش آمدید.

معرفی بازی های پلی استیشن های سونی

  • خانه
  • وبلاگ اگنش
  • بازی های پلی استیشن های سونی

پست های مربوط به بازی های پلی استیشن سونی

سونی_اسپایدرمن_روح_شیطانی
  • 14 شهریور 1400

بازی های پلی استیشن5 سونی

سوالی که بسیاری از افراد از زمان ورود نسل جدید بازی های سونی به دنبال جواب آن هستند این است که بهترین بازی های سونی برای پلی استیشن 5 کدام بازی ها هستند پلی استیشن 5 هنوز از نظر کنسول جوان است. اما در حال حاضر لیست گسترده ای از بازی های فوق العاده برای امتحان کردن دارد.، از جمله چند عنوان که نمی توانید در هیچ جای دیگر بازی کنید.تقریباً یک سال از عمر این کنسول ساخت کمپانی سونی می گذرد و لیست بهترین بازی های PS5 در حال شروع به کار است.

ادامه خواندن
نمایندگی_تعمیرات_سونی_مشهد_ps4_5
  • 18 شهریور 1400

بهترین بازی های پلی استیشن 4 و 5 سونی

بازی Bloodborne که توسط شرکت سونی ارائه شده است،یک RPG اکشن است که در آن شما در شهر باستانی Yharnam به دنبال پاسخ می گردید ، اکنون یک بیماری بومی عجیب و غریب که مانند یک بیماری در خیابان ها گسترش می یابد و شهر نفرین شده است. خطر ، مرگ و جنون به این دنیای تاریک هجوم می آورند ، و شما وظیفه دارید که تاریک ترین رازهای آن را برای زنده ماندن پیدا کنید. علاوه برسلاح مانند: اسلحه و برش اره ، شما نیاز به هوش ، استراتژی و رفلکس برای اعزام دشمنان چابک و هوشمند که از شهر محافظت می کنند ، دارید.

ادامه خواندن

بازی های پلی استیشن سونی

Sony Interactive Entertainment (SIE) ، که قبلاً به عنوان Sony Computer Entertainment (SCE) شناخته می شد ، یک شرکت چند ملیتی بازی های ویدئویی و سرگرمی های دیجیتالی است که کاملاً متعلق به گروه چندملیتی ژاپنی Sony Group Corporation است. گروه SIE از دو شخصیت حقوقی تشکیل شده است SIE . مستقر در توکیو در ابتدا با این عنوان تاسیس شد که بتواند سونی را در زمینه توسعه بازی های ویدئویی برای سیستم های پلی استیشن مدیریت کند. از زمان عرضه کنسول اصلی پلی استیشن در سال 1994 ، این شرکت در حال توسعه کنسول ها ، لوازم جانبی و خدمات بازی های خانگی پلی استیشن است.

مطالب ما را به اشتراک بگذارید.