به سایت نمایندگی رسمی سونی(شرکت مهندسی اگنش)خوش آمدید.

معرفی هدست های سونی

  • خانه
  • وبلاگ اگنش
  • هدست های سونی

هدست های سونی

سونی_واقعیت_مجازی

نسل جدیدهدست های واقعیت مجازی سونی

واقعیت مجازی یا همان (VR) یک تجربه شبیه سازی شده است که می تواند شبیه یا کاملاً متفاوت از دنیای واقعی باشد. کاربردهای واقعیت مجازی شامل سرگرمی (به عنوان مثال بازی های ویدئویی) ، آموزش (به عنوان مثال آموزش پزشکی یا نظامی) و تجارت (به عنوان مثال جلسات مجازی) است. سایر فناوری به سبک VR شامل واقعیت افزوده و واقعیت ترکیبی است که گاهی اوقات به عنوان واقعیت توسعه یافته یا XR نیز شناخته می شود.در حال حاضر ، سیستم های استاندارد واقعیت مجازی از هدست های واقعیت مجازی یا محیط های چند پروژه ای برای ایجاد تصاویر واقعی ، صداها و سایر احساسات استفاده می کنند که حضور فیزیکی کاربر را در یک محیط مجازی شبیه سازی می کند.

ادامه خواندن
سونی_هدفون_درمشهد

معرفی هدست MDR-ZX330BT سونی و هدفون WH-1000XM3 سونی

هدست را می‌توان نوعی هدفون معرفی کرد که علاوه بر دو گوشی برای گوش دادن میکروفونی برای ارسال صدا هم دارد به عبارت دیگر به کمک هدست برخلاف هدفون می‌توان یک ارتباط دو طرفه بر قرار کرد. میکرفون در هدست ها نسبت به هندزفری و هدفون از لحاظ راحتی استفاده توسعه پیدا کرده به این صورت که در هدست میکروفون آن به صورت چرخشی حرکت می‌کند و هرکس با توجه به نیاز خود می‌تواند موقعیت و فاصله آن را با صورت و بدن خود تنظیم کند از سوی دیگر انواعی از هدست وجود دارند که مستقیماً به کامپیوتر یا تلفن وصل می‌شوند، به همین خاطر هدست ها مناسب‌ترین وسیله برای استفاده در مراکز تماس و همین طور سیستم‌های تلفنی و پاسخگویی مبتنی بر VoIP هستند.

ادامه خواندن

هدست های سونی

هدفون یک جفت درایور بلندگوی کوچک است که روی سر و روی گوش کاربر قرار می گیرد. آنها مبدل های الکتروآکوستیکی هستند که سیگنال الکتریکی را به صدای مربوطه تبدیل می کنند. هدفون به یک کاربر اجازه می دهد به صورت خصوصی به منبع صوتی گوش دهد ، برخلاف بلندگو ، که صدا را در هوای آزاد منتشر می کند تا هر کسی در نزدیکی آن بشنود. هدفون طیف وسیعی از قابلیت های مختلف کیفیت بازتولید صدا را به نمایش می گذارد. در زمینه مخابرات ، هدست ترکیبی از هدفون و میکروفون است.