به سایت نمایندگی رسمی سونی(شرکت مهندسی اگنش)خوش آمدید.

معرفی لپ تاپ های سونی

  • خانه
  • وبلاگ اگنش
  • لپ تاپ های سونی

پست های مربوط به لپ تاپ های سونی

لپ_تاپ_سونی_مشهد

معرفی لپ تاپ های سونی

لپ تاپ ها رایانه های کوچک قابل حملی هستند که با توجه به نیاز ها و کاربرد های متفاوت انواع متفاوتی دارند. مهم‌ترین ویژگی که موجب محبوبیت لپ‌تاپ‌ها نسبت به رایانه‌های شخصی شده، ابعاد کوچک و قابل حمل بودن آن‌ها است، این ویژگی در دنیای امروزی یک مزیت بزرگ به شمار می‌آید و هر شخصی نیاز دارد تا در هر مکانی به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشد. شرکت سونی(Sony) یکی از شرکت های معتبر در زمینه تولید لپ تاپ های سونی است.لپ تاپ ها بر اساس وزن و اندازه و براساس کاربرد هایشان به دسته های متفاوت تقسیم میشوند

ادامه خواندن
Vaio_نمایندگی_تعمیرات_سونی_مشهد

بهترین لپ تاپ های سونی Vaio

این مارک خاص شامل کارت های گرافیک اختصاصی نیست.اگرچه لپ تاپ هایی وجود دارند که برای بازی های معمولی کار می کنند ، اما VAIO بیشتر برای مشتریان تجاری یا دانشجویی طراحی شده است و به جای گرافیک ، روی نوع سرعتی که از پردازنده درخواست می شود و میزان حافظه فیزیکی مورد نیاز تمرکز میکند.پس از انتخاب مشخصات اولیه ، باید بر روی کیفیت کلی صفحه مورد نیاز وقت گذاشت. در حالی که هر یک از این مدلها دارای صفحه نمایش HD هستند ، برخی از آنها وضوح قابل ملاحظه ای بالاتر را برای مشاهده حتی واضح تر دارند.

ادامه خواندن

لپ تاپ های سونی

شرکت سونی استفاده از نام تجاری Vaio را افزایش داده است ، که اکنون می توان آن را در نوت بوک ها ، نوت بوک ها ، رایانه های رومیزی و مراکز رسانه ای یافت سری سونی Vaio FW (2009) نوت بوک های سونی Vaio در حال حاضر با Microsoft Windows 10 یا Windows 10 Pro ارسال می شوند. لپ تاپ های اخیر با RAM Qimonda ، بلندگوهای HP با سیستم های صوتی Realtek High Definition Audio و فناوری اختیاری Dolby Sound Room روانه بازار شده اند.